Spis wystawców
Aero Gearbox International Poland Sp. z o.o.
Alior Bank S.A.
ALL - TAX
Alumeco Service Sp. z o.o.
Assunto Sp. z o.o.
AXTONE S.A.
BISPOL Sp. z o.o.
Biuro Karier WSIiZ
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Carlson Wagonlit Travel
COMPENSA DYSTYBUCJA Sp. z o.o.
Deloitte
DHI Polska Sp. z o.o.
EME AERO SP. Z O.O.
Exact Systems S.A.
FIBRAIN Sp. z o.o.
Grupa Kapitałowa Specjał
Grupa Pracuj.pl
In Person
Jeppesen, A Boeing Company
KOELNER RAWLPLUG
LIDERJOB Sp. z o.o.
LOTAMS
MTU Aero Engines Polska
NCC Polska Sp. z o.o.
P.U.P.H. NIWA
PEOPLE CAN FLY
Poczta Polska S.A.
Pratt & Whitney S.A.
PROPOINT
Sabre
Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.
SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.
Sintra Consulting Poland
SoftSystem Sp. z o.o.
Southco Manufacturing Ltd.
State Street Bank GmbH Sp. z o.o.
Synerte Sp. z o.o.
Urząd Miasta Rzeszowa Wydział Zdrowia
White Eagle Media LLC - Biały Orzeł
Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o.
Alumeco Service Sp. z o.o.
Adres: Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20 35-301 Rzeszów
Strona www: www.alumeco.com
Alumeco Service Sp. z o.o.<br />
Branża:
Profil działalnosci: Spółka Alumeco Service Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie realizuje funkcje centrum usług wspólnych dla spółek grupy Alumeco, świadcząc kompleksowe usługi księgowe, kadrowe, logistyczne, zakupowe oraz wsparcia sprzedaży. Spółka realizuje swoje zadania w ramach zintegrowanego systemu SAP R/3 przy użyciu środków zdalnej komunikacji niezależnie od stref czasowych naszych Klientów wewnętrznych. Realizowane zadania i funkcje wymagają od pracowników centrum usług dogłębnego zrozumienia istoty obsługiwanych procesów biznesowych, najwyższej staranności, rzetelności oraz skutecznej i bezproblemowej komunikacji w środowisku anglojęzycznym.

Grupa Alumeco jest liderem branży aluminiowej w Skandynawii oraz znaczącym graczem na rynkach pozostałych krajów Europy. Grupa posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Chinach oraz USA oraz centra dystrybucyjne w Danii oraz Niemczech. W strukturach grupy Alumeco prowadzone są też operacje dedykowane produkcji podzespołów dla farm wiatrowych- działalność ta jest realizowana w ramach marki Aluwind.

Misją grupy Alumeco jest dostarczanie wyrobów aluminiowych oraz produkcja podzespołów farm wiatrowych wraz z pakietem usług towarzyszących, które zwiększają wartość dodaną Naszych kontrahentów. Bezkompromisowa jakość, zawsze konkurencyjne ceny oraz szybkość i niezawodność dostaw przesądzają o dynamicznym rozwoju grupy w Polsce i na całym świecie.

Działalność centrum usług wspólnych realizowana jest w Rzeszowie od roku 2011, kiedy to podjęta została decyzja o lokalizacji grupowego centrum usług wspólnych w Polsce. Dwa lata wcześniej grupa Alumeco zdecydowała się na utworzenie w Rzeszowie spółki córki pod nazwą Aluteam-Alumeco, która jest znaczącym krajowym dostawcą aluminium i z roku na rok notuje rekordowe wielkości sprzedaży.

W ramach działalności centrum usług wspólnych spółka Alumeco Service realizuje szerokie spektrum zadań obejmujących finanse, logistykę, zakupy oraz koordynację sprzedaży. Pracownicy zlokalizowani w Rzeszowie z powodzeniem realizują powierzone zadania oraz wnoszą istotny wkład w realizowane w ramach grupy projekty optymalizacyjne. Nasi pracownicy są cenionymi w grupie ekspertami w zakresie obsługi programu SAP R/3. Z dnia na dzień zwiększamy nasze kompetencje i zawsze jesteśmy otwarci na nowe zadania i wyzwania. Nasi pracownicy stanowią zgrany, dynamiczny i elastyczny zespół, który gotowy jest podjąć każdy trudny temat. Naszym wspólnym mottem, które z powodzeniem pozwala nam rozwijać naszą działalność w Rzeszowie jest hasło YES WE CAN! Już od 5 lat skutecznie przekonujemy naszych Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Naszym pracownikom oferujemy szkolenia oraz pobyty wdrożeniowe u naszych Klientów wewnętrznych, w Danii, Szwecji, Niemczech. W roku 2015 celem poprawy komunikacji i lepszej wymiany wiedzy uruchomiony został system wymiany pracowników, który pozwala osobom chętnym na roczne pobyty i zdobywanie doświadczenia u boku ekspertów grupy Alumeco.

W ramach lokalnej polityki personalnej szeroko wykorzystujemy staże oraz praktyki studenckie, które pozwalają nam znaleźć odpowiednich pracowników. Mnogość realizowanych funkcji i różnorodność obsługiwanych kultur sprawiają, że nasi pracownicy mają możliwość bardzo szerokiego rozwoju zawodowego z wyjazdem długoterminowym do innych spółek grupy włącznie.

Mówimy ALUMINIUM myślimy ALUMECO. Mówimy OPTYMALIZACJA myślimy BACKOFFICE.
Wszystkim Klientom naszej Grupy przy tej okazji dziękujemy za zaufanie i współpracę! Dziękujemy także naszym Pracownikom za ich wkład w rozwój ALUMECO!
ALUMECO zawsze w doborowym towarzystwie! Zapraszamy do kontaktu!

Partner strategiczny
Partner technologiczny
Partnerzy wspierający
Biuro Karier WSIiZ ul. Sucharskiego 2 pok. 45 i 46, 35-225 Rzeszów
tel.(017) 866 13 18, (017) 866 14 44
  email bk@wsiz.rzeszow.pl
fax (017) 866 12 32