Spis wystawców
AB Job Service Polska Sp. z o.o.
Albedo HR Sp. z o.o. / Grupa Akcja JOB
ALL - TAX
ALL IN FLEX POLAND
Alumeco Service Sp. z o.o.
Asseco Poland S.A.
Assunto Sp. z o.o.
ATI ZKM Forging Sp. z o.o.
Axidus Sp. z o.o.
AXTONE S.A.
B&P Engineering Sp. z o.o.
Beetsma Sp. z o.o.
BISPOL Sp. z o.o.
Biuro Karier WSIiZ
BorgWarner Poland Sp. z o.o.
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Carlson Wagonlit Travel
Cyfrowa Foto Sp. z o.o.
Deloitte
EME AERO SP. Z O.O.
FIBRAIN Sp. z o.o.
Globale Resource Humaine Sp. z o.o.
JOB - AGENTEN.DE
KRONOSPAN Mielec Sp. z o.o.
LIDERJOB Sp. z o.o.
MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.
Merkury Market Sp. z o.o.
mFinanse S.A. Grupa mBank S.A.
MTU Aero Engines Polska
Nationale Nederlanden
nazwa.pl Sp. z o.o.
Nowy Styl Sp. z o.o
Pilkington
Poczta Polska S.A.
Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka Sp. z o.o.
PPHU SPECJAŁ Sp. z o.o.
Prevenity Sp. z o.o.
Primetals Technologies Poland Sp. z o.o.
Randstad Polska Sp. z o.o.
Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.
SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.
Sherpa International Force Sp. z o.o.
Sii Sp. z o.o.
Sintra Consulting Poland
STAROTEC GMBH ERFURT
time2Work Sp. z o.o.
Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o.
White Eagle Media LLC - Biały Orzeł
Alumeco Service Sp. z o.o.
Adres: Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20 35-301 Rzeszów
Strona www: www.alumeco.com
Alumeco Service Sp. z o.o.<br />
Branża:
Profil działalnosci: Spółka Alumeco Service Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie realizuje funkcje centrum usług wspólnych dla spółek grupy Alumeco, świadcząc kompleksowe usługi księgowe, kadrowe, logistyczne, zakupowe oraz wsparcia sprzedaży. Spółka realizuje swoje zadania w ramach zintegrowanego systemu SAP R/3 przy użyciu środków zdalnej komunikacji niezależnie od stref czasowych naszych Klientów wewnętrznych. Realizowane zadania i funkcje wymagają od pracowników centrum usług dogłębnego zrozumienia istoty obsługiwanych procesów biznesowych, najwyższej staranności, rzetelności oraz skutecznej i bezproblemowej komunikacji w środowisku anglojęzycznym.
Grupa Alumeco jest liderem branży aluminiowej w Skandynawii oraz znaczącym graczem na rynkach pozostałych krajów Europy. Grupa posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Chinach oraz USA oraz centra dystrybucyjne w Danii oraz Niemczech. W strukturach grupy Alumeco prowadzone są też operacje dedykowane produkcji podzespołów dla farm wiatrowych- działalność ta jest realizowana w ramach marki Aluwind.
Misją grupy Alumeco jest dostarczanie wyrobów aluminiowych oraz produkcja podzespołów farm wiatrowych wraz z pakietem usług towarzyszących, które zwiększają wartość dodaną Naszych kontrahentów. Bezkompromisowa jakość, zawsze konkurencyjne ceny oraz szybkość i niezawodność dostaw przesądzają o dynamicznym rozwoju grupy w Polsce i na całym świecie.
Działalność centrum usług wspólnych realizowana jest w Rzeszowie od roku 2011, kiedy to podjęta została decyzja o lokalizacji grupowego centrum usług wspólnych w Polsce. Dwa lata wcześniej grupa Alumeco zdecydowała się na utworzenie w Rzeszowie spółki córki pod nazwą Aluteam-Alumeco, która jest znaczącym krajowym dostawcą aluminium i z roku na rok notuje rekordowe wielkości sprzedaży.
W ramach działalności centrum usług wspólnych spółka Alumeco Service realizuje szerokie spektrum zadań obejmujących finanse, logistykę, zakupy oraz koordynację sprzedaży. Pracownicy zlokalizowani w Rzeszowie z powodzeniem realizują powierzone zadania oraz wnoszą istotny wkład w realizowane w ramach grupy projekty optymalizacyjne. Nasi pracownicy są cenionymi w grupie ekspertami w zakresie obsługi programu SAP R/3. Z dnia na dzień zwiększamy nasze kompetencje i zawsze jesteśmy otwarci na nowe zadania i wyzwania. Nasi pracownicy stanowią zgrany, dynamiczny i elastyczny zespół, który gotowy jest podjąć każdy trudny temat. Naszym wspólnym mottem, które z powodzeniem pozwala nam rozwijać naszą działalność w Rzeszowie jest hasło YES WE CAN! Już od 5 lat skutecznie przekonujemy naszych Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Naszym pracownikom oferujemy szkolenia oraz pobyty wdrożeniowe u naszych Klientów wewnętrznych, w Danii, Szwecji, Niemczech. W roku 2015 celem poprawy komunikacji i lepszej wymiany wiedzy uruchomiony został system wymiany pracowników, który pozwala osobom chętnym na roczne pobyty i zdobywanie doświadczenia u boku ekspertów grupy Alumeco.
W ramach lokalnej polityki personalnej szeroko wykorzystujemy staże oraz praktyki studenckie, które pozwalają nam znaleźć odpowiednich pracowników. Mnogość realizowanych funkcji i różnorodność obsługiwanych kultur sprawiają, że nasi pracownicy mają możliwość bardzo szerokiego rozwoju zawodowego z wyjazdem długoterminowym do innych spółek grupy włącznie.
Mówimy ALUMINIUM myślimy ALUMECO. Mówimy OPTYMALIZACJA myślimy BACKOFFICE.
Wszystkim Klientom naszej Grupy przy tej okazji dziękujemy za zaufanie i współpracę! Dziękujemy także naszym Pracownikom za ich wkład w rozwój ALUMECO!
ALUMECO zawsze w doborowym towarzystwie! Zapraszamy do kontaktu!

Partner strategiczny
Partner technologiczny
Partnerzy wspierający
Biuro Karier WSIiZ ul. Sucharskiego 2 pok. 45 i 46, 35-225 Rzeszów
tel.(017) 866 13 18, (017) 866 14 44
  email bk@wsiz.rzeszow.pl
fax (017) 866 12 32