Spis wystawców
Aero Gearbox International Poland Sp. z o.o.
Albedo HR Sp. z o.o.
Alior Bank S.A.
Alumeco Service Sp. z o.o.
AmRest Holdings SE
Asseco Poland S.A.
Assunto Sp. z o.o.
AUTORUD Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J.
AUTOSAN Sp. z o.o. w Sanoku
Axidus International Sp. z o.o.
BIC Electric Sp. z o.o.
BISPOL Sp. z o.o.
Biuro Karier WSIiZ
BorgWarner Poland Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
CAMP LEADERS POLAND
Carlson Wagonlit Travel
COMPENSA DYSTYBUCJA Sp. z o.o.
COVEBO Work Office Sp. z o.o.
Cyfrowa Foto Sp. z o.o.
Deloitte
DELPHI POLAND S.A.
e-BI Sp. z o.o.
FIBRAIN Sp. z o.o.
G2A.COM
Globale Resource Humaine Sp. z o.o.
Goodmorning Sp. z o.o.
KRONOSPAN Mielec Sp. z o.o.
Merkury Market Sp. z o.o.
mFinanse S.A. Grupa mBank S.A.
MTU Aero Engines Polska
Nowy Styl Sp. z o.o
O-I PRODUKCJA POLSKA S.A.
Omega Pilzno ITiS Godawski & Godawski SP. z o.o.
OPGK Rzeszów S.A.
Personal Pilot Sp. z o.o.
Poczta Polska S.A.
Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP
Possible Worldwide Poland Sp. z o.o.
Pracuj.pl
ProAktyw
Randstad Polska Sp. z o.o.
Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.
SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.
Sedulus Sp. z o.o
ServoCode Sp. z o.o.
Sherpa International Force Sp. z o.o.
Sintra Consulting Poland
SPECJAŁ Grupa Kapitałowa
State Street Bank GmbH Sp. z o.o.
Time2Work Sp. z o.o.
WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k.
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Alumeco Service Sp. z o.o.
Adres: Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20 35-301 Rzeszów
Strona www: www.alumeco.com
Alumeco Service Sp. z o.o.<br />
Branża:
Profil działalnosci: Spółka Alumeco Service Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie realizuje funkcje centrum usług wspólnych dla spółek grupy Alumeco, świadcząc kompleksowe usługi księgowe, kadrowe, logistyczne, zakupowe oraz wsparcia sprzedaży. Spółka realizuje swoje zadania w ramach zintegrowanego systemu SAP R/3 przy użyciu środków zdalnej komunikacji niezależnie od stref czasowych naszych Klientów wewnętrznych. Realizowane zadania i funkcje wymagają od pracowników centrum usług dogłębnego zrozumienia istoty obsługiwanych procesów biznesowych, najwyższej staranności, rzetelności oraz skutecznej i bezproblemowej komunikacji w środowisku anglojęzycznym.
Grupa Alumeco jest liderem branży aluminiowej w Skandynawii oraz znaczącym graczem na rynkach pozostałych krajów Europy. Grupa posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Chinach oraz USA oraz centra dystrybucyjne w Danii oraz Niemczech. W strukturach grupy Alumeco prowadzone są też operacje dedykowane produkcji podzespołów dla farm wiatrowych- działalność ta jest realizowana w ramach marki Aluwind.
Misją grupy Alumeco jest dostarczanie wyrobów aluminiowych oraz produkcja podzespołów farm wiatrowych wraz z pakietem usług towarzyszących, które zwiększają wartość dodaną Naszych kontrahentów. Bezkompromisowa jakość, zawsze konkurencyjne ceny oraz szybkość i niezawodność dostaw przesądzają o dynamicznym rozwoju grupy w Polsce i na całym świecie.
Działalność centrum usług wspólnych realizowana jest w Rzeszowie od roku 2011, kiedy to podjęta została decyzja o lokalizacji grupowego centrum usług wspólnych w Polsce. Dwa lata wcześniej grupa Alumeco zdecydowała się na utworzenie w Rzeszowie spółki córki pod nazwą Aluteam-Alumeco, która jest znaczącym krajowym dostawcą aluminium i z roku na rok notuje rekordowe wielkości sprzedaży.
W ramach działalności centrum usług wspólnych spółka Alumeco Service realizuje szerokie spektrum zadań obejmujących finanse, logistykę, zakupy oraz koordynację sprzedaży. Pracownicy zlokalizowani w Rzeszowie z powodzeniem realizują powierzone zadania oraz wnoszą istotny wkład w realizowane w ramach grupy projekty optymalizacyjne. Nasi pracownicy są cenionymi w grupie ekspertami w zakresie obsługi programu SAP R/3. Z dnia na dzień zwiększamy nasze kompetencje i zawsze jesteśmy otwarci na nowe zadania i wyzwania. Nasi pracownicy stanowią zgrany, dynamiczny i elastyczny zespół, który gotowy jest podjąć każdy trudny temat. Naszym wspólnym mottem, które z powodzeniem pozwala nam rozwijać naszą działalność w Rzeszowie jest hasło YES WE CAN! Już od 5 lat skutecznie przekonujemy naszych Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Naszym pracownikom oferujemy szkolenia oraz pobyty wdrożeniowe u naszych Klientów wewnętrznych, w Danii, Szwecji, Niemczech. W roku 2015 celem poprawy komunikacji i lepszej wymiany wiedzy uruchomiony został system wymiany pracowników, który pozwala osobom chętnym na roczne pobyty i zdobywanie doświadczenia u boku ekspertów grupy Alumeco.
W ramach lokalnej polityki personalnej szeroko wykorzystujemy staże oraz praktyki studenckie, które pozwalają nam znaleźć odpowiednich pracowników. Mnogość realizowanych funkcji i różnorodność obsługiwanych kultur sprawiają, że nasi pracownicy mają możliwość bardzo szerokiego rozwoju zawodowego z wyjazdem długoterminowym do innych spółek grupy włącznie.
Mówimy ALUMINIUM myślimy ALUMECO. Mówimy OPTYMALIZACJA myślimy BACKOFFICE.
Wszystkim Klientom naszej Grupy przy tej okazji dziękujemy za zaufanie i współpracę! Dziękujemy także naszym Pracownikom za ich wkład w rozwój ALUMECO!
ALUMECO zawsze w doborowym towarzystwie! Zapraszamy do kontaktu!

Pliki do pobrania
Partner strategiczny
Partner merytoryczny
Partnerzy wspierający
Biuro Karier WSIiZ ul. Sucharskiego 2 pok. 45 i 46, 35-225 Rzeszów
tel.(017) 866 11 55, (017) 866 14 44
  email bk@wsiz.rzeszow.pl
fax (017) 866 12 32